Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

Sala Weselna Europa


SALA KONFERENCYJNA

sala konferencyjna Siedlce

Szukasz doskonałego miejsca na konferencje, szkolenia, spotkania z kontrahentami? Chcemy organizować wydarzenia, które Uczestnicy zapamiętają na długo. Właściwa oprawa audiowizualna, wykorzystanie nowoczesnych narzędzi, program artystyczny, a może Gala? Zorganizujemy dla Was konferencję na miarę sukcesu Waszej Firmy! Przebieg oficjalnego spotkania biznesowego lub szkolenia, w dużej mierze zależy od wyboru miejsca. Nasza sala konferencyjna idealnie się do tego nadaje, gdyż jest nowocześnie wyposażona oraz urządzona w sposób komfortowy dla uczestników. Dodatkowym atutem jest doskonała lokalizacja, gdyż nasz obiekt znajduje się w pobliżu miasta Siedlce, a duży parking rozwiąże problemy z pozostawieniem samochodu.

Sala konferencyjna – Siedlce

Hotel Europa położony jest w spokojnej okolicy, w otoczeniu malowniczego ogrodu. W czasie przerwy uczestnicy mogą skorzystać z jego uroków i zrelaksować się wśród bujnej zieleni. Ponadto oferujemy urozmaicony catering zawierający wyśmienite potrawy przyrządzone przez utalentowanego szefa kuchni. Przystawki i dania są podane w taki sposób, aby można było skonsumować je w przerwach pomiędzy częściami konferencji. Sala konferencyjna jest urządzona w elegancki sposób, aby podkreślić profesjonalny charakter spotkań biznesowych. W przypadku kilkudniowych szkoleń, jesteśmy w stanie zapewnić noclegi uczestnikom konferencji w naszym komfortowym hotelu. Udostępniając salę konferencyjną dbamy o to, aby sprostała wymaganiom naszych klientów, dlatego zapewniamy:

  • Dowolną aranżację przestrzeni – możemy ustawić stoły i krzesła w dowolny sposób, aby sala konferencyjna była wygodna dla określonej liczny osób.
  • Przystawki – dajemy możliwość wybrania propozycji spośród naszego menu, a na kilkudniowe konferencje zorganizujemy wyżywienie w naszej restauracji.
  • Dostęp do niezbędnych urządzeń – sala konferencyjna jest wyposażona w nowoczesny sprzęt szkoleniowy, taki jak ekran, nagłośnienie i dodatkowe akcesoria.

Centrum Szkoleniowe Siedlce

Organizatorom eventów szkoleniowych Sala Szkoleniowa Siedlce oferuje nowoczesne i kompleksowo wyposażone zaplecze, co umożliwia realizację spotkania w dowolnej formule – wykładu, warsztatów, wykładu z projekcją materiałów audio-wizualnych. Dodatkowym atutem Centrum Szkoleniowego Siedlce jest możliwość skorzystania z profesjonalnego zaplecza hotelowego. Obiekt jest w stanie zapewnić nocleg 53 osobom, co doskonale odpowiada na potrzeby szkoleń kilkudniowych czy nawet tygodniowych.

Jako profesjonalne zaplecze szkoleniowe zapewniamy kompleksową organizację eventów, m.in. :

-       szkoleń dla pracowników firmy,

-       szkoleń dla pracowników wyższych szczebli,

-       szkoleń połączonych z prezentacją nowego produktu/usługi dla kontrahentów,

-       szkoleń organizowanych przez firmy szkoleniowe dla klienta indywidualnego.

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie realizacji szkoleń i warsztatów, co sprawia, że Sala Szkoleniowa Siedlce jeszcze lepiej dopowiada na niestandardowe potrzeby i oczekiwania Klientów – organizatorów wydarzeń oraz uczestników.

Zapewniamy wysoki standard usług i pełen profesjonalizm. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zarezerwowania sali konferencyjnej w dogodnym dla Państwa terminie.