Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

Sala Weselna Europa


Stypy

STYPY SIEDLCE

Konsolidacja to uroczystość wymagająca odpowiedniej oprawy. Jako doświadczony organizator przyjęć rodzinnych i okolicznościowych zapewniamy kompleksową organizację stypy. Sala Bankietowa Europa – przestrzeń zlokalizowana w cichym i malowniczym zakątku Siedlec w hotelu posadowionym w środku ponad hektarowego parku – to doskonałe miejsce na rodzinną uroczystość z dala od zgiełku miasta. Tutaj, w ciszy i sąsiedztwie natury będziecie Państwo mieli okazję wyciszyć się, porozmawiać, snuć wspomnienia…

Jednocześnie dla uczestników uroczystości pogrzebowych, którzy przyjechali z daleka możemy przygotować pokój w Hotelu Europa. Zapewniamy komfortowe warunki, przestronne pokoje z dostępem do wszystkich udogodnień.

Stypa: Kompleksowa organizacja uroczystości

W ferworze organizacji uroczystości pogrzebowych ostatnią rzeczą, o jakiej mamy czas i chcemy myśleć to organizacja stypy. Aby ułatwić Państwu organizację tej niezwykle wymagającej uroczystości rodzinnej oferujemy kompleksową obsługę, w ramach której:

-       opracowujemy menu do akceptacji,

-       zapewniamy stosowny wystrój sali,

-       oferujemy możliwość dogodnego układu stołu (w zależności od liczby uczestników wydarzenia),

-       zapewniamy poczęstunek zgodnie z zaakceptowanym wcześniej menu,

-       zapewniamy profesjonalny serwis kelnerki,

-       oferujemy możliwość puszczenia cichej muzyki w tle.

Dużym udogodnieniem naszego Kompleksu jest przestronny parking, dzięki czemu goście bez trudu znajdą dogodne miejsce do zaparkowania pojazdu. Parking dla gości jest oczywiście bezpłatny.

Siedlce: Stypy z możliwością wyjścia w plener

W sezonie wiosenno-letnim, a także w ciepłe jesienne dni do dyspozycji gości uczestniczących w uroczystościach rodzinnych oddajemy okalający Hotel Europa park. Nasz park to wymarzone wprost miejsce na wyciszający spacer lub przechadzkę z dawno niewidzianym krewnym.

Doświadczenie podpowiada nam, że terapeutyczne właściwości spaceru lub chociażby wyjścia na zewnątrz na chwilę, pozwalają najbliższej rodzinie osoby zmarłej odzyskać równowagę i spokój, konieczny do godnego przyjęcia pozostałych uczestników konsolidacji.

Stypa: Profesjonalnie, elegancko i w krótkim czasie

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w przypadku organizacji stypy czas odgrywa bardzo istotną rolę. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby w najkrótszym możliwym terminie dopiąć wszystko na przysłowiowy ostatni guzik. Specjalnie na takie okazje dysponujemy przykładowymi menu, które od razu możemy przedstawić do akceptacji.

Do skorzystania z naszych usług zachęcamy Klientów z terenu Siedlec i okolicy. Pozostajemy do Państwa dyspozycji mailowo, telefonicznie i osobiście. W miarę możliwości zachęcamy do osobistego kontaktu, co pozwoli nam na szybką rekcję oraz dostosowanie formuły przyjęcia do Państwa indywidualnych oczekiwań.