Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

Sala Weselna Europa


CHRZCINY

chrzciny Siedlce

 

Chrzest święty to ważny dzień w życiu malucha, gdyż zostaje wtedy przyjęte do wspólnoty kościoła. To również duże przeżycie dla rodziców i okazja do celebrowania tego wydarzenia w gronie najbliższych osób. Zorganizujemy dla Państwa chrzciny i zadbamy o to, aby przyjęcie przebiegło w miłej atmosferze.

Chrzciny – Siedlce

Europa to urokliwy pałacyk położony w otoczeniu malowniczego ogrodu. W sezonie letnim organizujemy chrzciny i inne przyjęcia na świeżym powietrzu, dbając o najdrobniejsze szczegóły uroczystości. Otoczenie bujnej zieleni oraz eleganckie wnętrza sprzyjają również zorganizowaniu sesji zdjęciowej, która będzie miłym wspomnieniem na wiele lat. W naszym obiekcie organizowanie są nie tylko chrzciny, ale także inne uroczystości rodzinne i biznesowe. Mamy nowocześnie wyposażoną salę konferencyjną oraz bankietową, w której odbywają się uroczystości.

Chrzciny – nasza oferta

Decydując się na organizację przyjęcia w naszym obiekcie, nie muszą się Państwo o nic martwić. Przejmiemy na siebie wszystkie obowiązki związane z przygotowaniem uroczystości i wdrożymy nawet niestandardowe pomysły zasugerowane przez Państwa. Organizując chrzciny, zapewniamy:

  • Specjalne menu – nasz szef kuchni przygotuje wybrane przez Państwa dania, dbając o ich walory smakowe i estetyczne. Potrawy są przyrządzane z najwyższej jakości, świeżych składników.
  • Dekoracje – nasza sala bankietowa urządzona jest w eleganckim stylu, jednak na specjalne życzenie możemy wykorzystać dodatkowe dekoracje. Zaaranżujemy wystrój tak, aby chrzciny odbyły się według Państwa pomysłu. Podstawą dekoracji są świeże kwiaty i akcesoria zgodne z motywem przewodnim.
  • Profesjonalna obsługa – nasz personel zadba o to, aby gościom niczego nie brakowało, a chrzciny przebiegły w miłej atmosferze.

Zapraszamy do zarezerwowania terminu i zaprezentowania indywidualnych oczekiwań co do organizacji przyjęcia. Przygotujemy chrzciny nawet na dużą liczbę gości, a także zorganizujemy przyjęcie w kameralnym gronie. Nasz obiekt znajduje się niedaleko miasta Siedlce, w spokojnej i dobrze usytuowanej lokalizacji.